Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6630

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 176 x 208
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6630 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 6630 to telefon, który może poszczycić się kilkuletnim stażem na rynku. Model ten posiada kolorowy wyświetlacz oraz aparat 1,3 mpx bez lampy błyskowej (posiada zoom cyfrowy - 6x). Telefon posiada bluetooth, pracuje na symbianie, przez co można wgrać do jego pamięci wiele aplikacji np. latarkę, licznik kalorii. Telefon obsługuje mało popularne obecnie karty RS-MMC, co umożliwia jednak rozbudowę tego modelu. Nokia 6630 posiada innowacyjnny kształt i nietypowo rozmieszczone klawisze, posiada tryb pracy w samolocie, obsługuje mp3, łączy się z komputerem za pomocą kabla usb.

Nokia 6630 ma opinie pozytywne, co zawdzięcza swej odporności na uszkodzenia mechaniczne, pracy na symbianie oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 11 dni w trybie czuwania i do 180 minut w czasie prowadzenia rozmów.
Gry na Nokie 6630 mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64 tysięcy kolorów). Dzwonki na Nokie 6630 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia, podobnie Motywy na Nokie 6630 również występują w sieci.  
Czy Nokia 6630 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 150 - 230 zł.