Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6610i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6610i i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 6610i to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają – kolejno można wymieniać minusy takie jak brak: aparatu większego niż VGA, obsługi mp3, czy slotu kart pamięci. Co oferuje więc ten model?
Nokia 6610i ma opinie telefonu niezwykle odpornego. Należy do starej serii Nokii, z której telefonu mogły wpadać do wody lub uderzać o beton z różnych wysokości. Po osuszeniu lub złożeniu okazywało się, iż… telefon działa i jest gotowy do użycia. Telefon posiada radio, ładną linię korpusu oraz bardzo czytelny podział klawiatury.
Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 6610i są bardzo słabo dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 6610i pracują w polifonii (16 głosowa), a Gry na Nokia 6610i są wspierane przez JAVA (wyświetlacz ma rozdzielczość 4 tysiące kolorów).


Czy Nokia 6610i wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 70 - 100 zł za zestaw używany. Prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć telefon za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują ponad 18 dni w trybie czuwania i 210 minut w czasie prowadzenia rozmów.