Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6610

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6610 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 6610 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają – kolejno można wymieniać minusy takie jak brak: aparatu, obsługi mp3, czy slotu kart pamięci. Co oferuje więc ten model?

Nokia 6610 ma opinie telefonu niezwykle odpornego. Należy do starej serii Nokii, z której telefonu mogły wpadać do wody lub uderzać o beton z różnych wysokości. Po osuszeniu lub złożeniu okazywało się, iż… telefon działa i jest gotowy do użycia. Telefon posiada ładną linię korpusu oraz bardzo czytelny podział klawiatury.
Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 6610 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 6610 pracują w polifonii (4 głosowa), a Gry na Nokia 6610 są wspierane przez JAVA (wyświetlacz ma rozdzielczość 4 tysiące kolorów).

Czy Nokia 6610 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 35 - 60 zł za zestaw używany. Prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć telefon za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują ponad 12 dni w trybie czuwania i 300 minut w czasie prowadzenia rozmów.