Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6600

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 176 x 208
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6600 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 6600 to telefon, który może poszczycić się kilkuletnim stażem na rynku. Model ten posiada kolorowy wyświetlacz oraz aparat VGA bez lampy błyskowej (posiada zoom cyfrowy - 2x). Telefon posiada bluetooth, pracuje na symbianie, przez co można wgrać do jego pamięci wiele aplikacji np. latarkę, licznik kalorii. Telefon obsługuje mało popularne obecnie karty MMC, co umożliwia jednak rozbudowę tego modelu (pamięć wewnętrzna to 8mb). Nokia 6600 posiada opływowy kształt i nietypowo rozmieszczone klawisze. W centrum znajduje się jog do nawigacji.

Nokia 6600 ma opinie pozytywne, co zawdzięcza swej odporności na uszkodzenia mechaniczne, pracy na symbianie oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 10 dni w trybie czuwania i do 240 minut w czasie prowadzenia rozmów.
Gry na Nokie 6600 mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64 tysięcy kolorów). Dzwonki na Nokie 6600 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia, podobnie Motywy na Nokie 6600 również występują w sieci.  
Czy Nokia 6600 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 200 zł, co nie jest atrakcyjną ofertą cenową.