Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6555

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6555 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 6555 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu średnio zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja typu klapka, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3 i aparat 1,3 mpx (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, posiada dobrej jakości, czysto brzmiący głośnik. Nokia 6555 łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, dysponuje trybem pracy w samolocie, posiada ładny i czytelny design. Telefon nagrywa wideo w rozdzielczości 176x144 px.

Nokia 6555 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 9 dni w trybie czuwania i 360 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie 6555 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 6555 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 6555 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.
Czy Nokia 6555 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 220 - 300 zł.