Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Producenta
Wyświetlacz: 96 x 60
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6500 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 6500 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają – kolejno można wymieniać minusy takie jak brak: aparatu, obsługi mp3, slotu kart pamięci. Co oferuje więc ten model?

Nokia 6500 ma opinie telefonu niezniszczalnego. Należy do starej serii Nokii, z której telefonu mogły wpadać do wody lub uderzać o beton z różnych wysokości. Po osuszeniu lub złożeniu okazywało się, iż… telefon działa i jest gotowy do użycia. Telefon posiada ładną linię korpusu oraz oraz intensywne podświetlenie.

Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 6500 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 6500 nie pracują w polifonii, a Gry na Nokia 6500 nie są wspierane przez JAVA.

Czy Nokia 6500 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon ten już nie występuje. Kupując go np. w komisie prawdopodobnie będzie trzeba wesprzeć go za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują ponad 14 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów.