Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6303i Classic

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Nokia 6303i classic to prosty telefon do złudzenia przypominający Nokię 6300. Mimo, iż na pierwszy rzut oka można się pomylić, z błędu wyprowadzą liczne zmiany i dodatki, którymi model ten różni się od poprzednika. Różnicą widoczną na pierwszy rzut oka jest krystalicznie czysty ekran o rozmiarze 2,2 cala obsługujący ponad 16 milionów kolorów. Przyciski są od siebie oddzielone, dzięki czemu z łatwością można przy ich pomocy obsłużyć prosty interfejs użytkownika oparty o system S40. Telefon ten pozwala użytkownikowi na praktycznie nieograniczoną personalizację.

Można ustawić własne sygnały połączeń i alarmu, a jeśli znudzą nam się podstawowe motywy możemy z łatwością zainstalować nowe. Dodatkowym atutem jest gniazdo jack 3,5mm, które pozwala nam dobrać zestaw słuchawkowy wg własnych potrzeb. 6303i Classic jest wyposażony w pamięć wewnętrzną 17MB i kartę pamięci 1GB (w zestawie), którą można rozszerzyć aż do 4GB. Inne funkcje obejmują odbieranie połączeń dowolnym klawiszem, głosowe wybieranie numerów oraz połączenia konferencyjne (do 6 połączeń).

Telefon może być podłączony do sieci lokalnej przy pomocy Bluetooth w wersji 2.0 z funkcją Enhanced Data Rate, co znacznie ułatwia synchronizację z komputerem przy użyciu Nokia PC Suite. W standardzie jest aparat 3.15 megapiksela z ośmiokrotnym zoomem cyfrowym, regulacją ostrości, lampą błyskową i możliwością nagrywania filmów o rozdzielczości 640 x 480. Telefon jest wyposażony w różnorodne gry i aplikacje, które można uzupełnić dzięki możliwości ściągania gier i aplikacji ze sklepu Nokia bezpośrednio do pamięci telefonu.

Nokia 6303 posiada baterię, która umożliwia do 7 godzin rozmów i do 450 godzin w trybie czuwania. Telefon nie posiada 3G lub WiFi, jednak biorąc pod uwagę jego cenę zasługuje niewątpliwie na pozytywne opinie.