Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6300 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 6300 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, posiada dobrej jakości, czysto brzmiący głośnik. Nokia 6300 łączy się z komputerem za pomocą kabla usb, dysponuje trybem pracy w samolocie, posiada ładny i czytelny design. Telefon występuje w kilku interesujących kolorach - od klasycznej, czerni, przez srebro z czernią, srebro, srebro z czerwienią po (seria limitowana) złoto i szafir.

Nokia 6300 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 14 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 6300 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 6300 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 6300 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.

Czy Nokia 6300 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 200 - 320 zł (używany w komplecie).