Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6290

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6290 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 6290 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja typu klapka, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx z lampą błyskową i zoomem cyfrowym - 4x. Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla USB, powsiada dodatkowy aparat fotograficzny, wbudowany zestaw głośnomówiący oraz dyktafon. 6290 nagrywa wideo w rozdzielczości 352x288 px. Nokia 6290 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 11 dni w trybie czuwania i 210  minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 6290 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 6290 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 6290 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia i wideo dzwonki.

Czy Nokia 6290 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 250 zł za pełen zestaw (używany) i 500zł za telefon nowy (z pełnym zestawem).