Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6288

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6288 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 6288 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja typu slide, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci miniSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx z lampą błyskową i zoomem cyfrowym - 8x. Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla USB, powsiada dodatkowy aparat fotograficzny, wbudowany zestaw głośnomówiący oraz dyktafon. 6288 dysponuje trybem pracy w samolocie.

Nokia 6288 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 10 dni w trybie czuwania i 270  minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 6288 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 6288 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 6288 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.

Czy Nokia 6288 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 80-180 zł za pełen zestaw (używany).