Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6270

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6270 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 6270 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja typu slide, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx z lampą błyskową i zoomem cyfrowym - 5x. Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, łączy się z komputerem za pomocą kabla USB, powsiada wbudowany zestaw głośnomówiący oraz dyktafon.

Nokia 6270 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 8 dni w trybie czuwania i 200 minut w czasie  prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 6270 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 6270 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 6270 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.

Czy Nokia 6270 wyróżnia cena? Telefon w Polsce jest białym krukiem - nie występuje nawet na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego. Jeśli rzadko pojawiają się jakieś sztuki tego modelu kosztują ok 100 zł za telefon używany.