Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6263

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6263 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 6263 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja typu klapka, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 1,3 mpx (oraz drugi pracujący w rozdzielczości 0,1 mpx).

Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, na zewnętrznej klapce obudowy posiada przyciski funkcyjne do odtwarzania muzyki. Telefon posiada tryb pracy w samolocie, łączy się z komputerem za pomocą kabla USB.  Nokia 6263 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 12 dni w trybie czuwania i 390 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 6263 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 6263 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu.

Dzwonki na Nokie 6263 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format  polifonia. Czy Nokia 6263 wyróżnia cena? Telefon w Polsce jest białym krukiem - nie występuje nawet na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego.