Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6260

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 176 x 208
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6260 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 6260 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu początkujący użytkownik - zwarta konstrukcja typu klapka, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci RS-MMC, odtwarzacz mp3, radio i aparat (niestety tylko VGA bez lampy błyskowej, z zoomem cyfrowym - 4x). Telefon ten posiada przeglądarkę Quickword, która jest kompatybilna z Wordem MS Office. 6260 pracuje na symbianie.

Nokia 6260 zbiera zróżnicowane opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 5 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów. Minusem telefonu jest mały wyświetlacz, obsługa mało popularnych kart pamięci i aparat VGA. Gry na Nokie 6260 mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 6260 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 6260 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.

Czy Nokia 6260 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 250 zł za używany telefon wraz z pełnym zestawem (telefon należy do rzadkości i pojawia się raz na jakiś czas).