Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6250

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 60
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6250 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 6250 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – ani jego waga, ani funkcje nie zachwycają – kolejno można wymieniać minusy takie jak brak: aparatu, obsługi mp3, slotu kart pamięci, radio. Co oferuje więc ten model?

Nokia 6250 ma opinie telefonu niezniszczalnego. Należy do starej serii Nokii, z której telefonu mogły wpadać do wody lub uderzać o beton z różnych wysokości. Po osuszeniu lub złożeniu okazywało się, iż… telefon działa i jest gotowy do użycia. Telefon jest odporny na kurz, wodę, wstrząsy i brud, posiada bardzo ciekawą cechę - automatycznie dopasowuje poziom głośności do warunków atmosferycznych. Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 6250 nie są dostępne, co ogranicza pole kreacyjnego manewru. Dzwonki na Nokia 6250 nie pracują w polifonii, a Gry na Nokia 6250 nie wspierane są przez JAVA.

Czy Nokia 6250 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje od 100 do 300zł. Są to pojedyncze, używane egzemplarze - telefon należy do rzadkości. Cena ta może wydawać się irracjonalna za tak skromnie wyposażony model, jest to jednak telefon "do zadań specjalnych" o niezwykłej odporności - jest używany m.in przez GOPR.