Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6234

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6234 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6234 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu średniozaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (bez lampy błyskowej, ale z zoomem cyfrowym - 8x). Telefon obsługuje kilka formatów dźwięku, posiada dobrej jakości, czysto brzmiące głośniki (dające efekt 3D). Nokia 6234 jest modelem identycznym z 6233 - jedynym wyjątkiem jest dedykowanie tego modelu tylko dla sieci Vodafone.


Nokia 6234 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 10 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów.Telefon jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne.  
Gry na Nokie 6234 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 6234 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 6234 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.


Czy Nokia 6234 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 120-200zł, co jest ceną godną rozważenia za tak wyposażony model. Telefon ten występuje w dwóch wersjach kolorystycznych - w czerni i w srebrze.