Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6230i

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 208 x 208
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6230i i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6230i to telefon, który może poszczycić się kilkuletnim stażem na rynku. Model ten posiada kolorowy wyświetlacz oraz aparat 1,3 mpx bez lampy błyskowej, z cyfrowym zoomem (3x). Telefon posiada bluetooth i radio. Nokia 6230 obsługuje mało popularne karty MMC, co jednak jest wielkim plusem dla każdego audiofila (model ten obsługuje również mp3).  Telefon występuje w czerni i w srebrze, posiada ładną linię klawiatury i korpusu.  

Nokia 6230i ma opinie pozytywne, co zawdzięcza swej odporności na uszkodzenia mechaniczne, oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 12 dni w trybie czuwania i do 300 minut w czasie prowadzenia rozmów.

Gry na Nokie 6230i mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64 tysięcy kolorów). Dzwonki na Nokie 6230i dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia, podobnie Motywy na Nokie 6230i również występują w sieci.  


Czy Nokia 6230i wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 100-150 zł, co jest zbyt wielką ceną za model o takich parametrach (cena za telefon używany, do którego najprawdopodobniej będzie trzeba kupić baterię). Pamiętać należy jednak, iż jest to niemal niezniszczalny model Nokii.