Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6230

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6230 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6230 to telefon, który może poszczycić się kilkuletnim stażem na rynku. Model ten posiada kolorowy wyświetlacz oraz aparat VGA bez lampy błyskowej. Telefon posiada bluetooth i radio. Nokia 6230 obsługuje mało popularne karty MMC, co jednak jest wielkim plusem dla każdego audiofila (model ten obsługuje również mp3).  Telefon występuje w czerni i w srebrze, posiada ładną linię klawiatury i korpusu.  

Nokia 6230 ma opinie pozytywne, co zawdzięcza swej odporności na uszkodzenia mechaniczne, oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 12 dni w trybie czuwania i do 300 minut w czasie prowadzenia rozmów. Minusem tego telefonu jest mało klarowny wyświetlacz.

Gry na Nokie 6230 mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64 tysięcy kolorów). Dzwonki na Nokie 6230 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia, podobnie Motywy na Nokie 6230 również występują w sieci.  


Czy Nokia 6230 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 100 zł, co jest zbyt wielką ceną za model o takich parametrach (cena za telefon używany). Pamiętać należy jednak, iż jest to niemal niezniszczalny model Nokii.