Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6220

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6220 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6220 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – ani jego wyposażenie, ani funkcje nie zachwycają – kolejno można wymieniać minusy takie jak brak: obsługi mp3, slotu kart pamięci, dobrej jakości aparatu (telefon posiada jedynie proste VGA). Co oferuje więc ten model?


Nokia 6220 ma opinie telefonu niezniszczalnego. Należy do starej serii Nokii, z której telefonu mogły wpadać do wody lub uderzać o beton z różnych wysokości. Po osuszeniu lub złożeniu okazywało się, iż… telefon działa i jest gotowy do użycia. Telefon posiada ładną linię korpusu oraz ciekawy profil klawiszy. Model ten został wyposażony w radio. Bateria pracuje ponad 8 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów.


Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 6220 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 6220 pracują w polifonii, zaś Gry na Nokia 6220 wspierane są przez JAVA (należy pamiętać, że wyświetlacz pracuje z mocą 4 tysięcy kolorów).


Czy Nokia 6220 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 50 zł, co jest rozsądną ceną jeśli wymagania wobec telefonu ograniczyć do minimum oraz wesprzeć go za pomocą nowej baterii.