Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6210

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 60
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6210 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6210 to telefon, który można opisać jednym słowem - niezniszczalny antyk. Jest to jeden z pierwszych telefonów Nokii. Wyposażony jest on w monochromatyczny wyświetlacz, jest to właściwie "goły" model nie posiadający żadnych dodatków - można więc zapomnieć nie tylko o tym, że istnieć mogą Motywy na Nokie 6210, ale i Gry na Nokie 6210 oraz dzwonki na Nokie 6210. Jedyne funkcje oprócz wykonywania i odbierania połączeń jakie oferuje ten telefon to wysyłanie i odbieranie SMS (z T9) oraz kalendarz, alarm, kalkulator, przelicznik walut i zegarek. Wymiary tego telefonu to 129 x 47 x 18 mm, a waga to 114 gramów. Nokia 6210 jest telefonem dwuzakresowym, bateria standardowo dołączana do modelu miała pojemność 900 mAh i zapewniała ponad 10 dni pracy w trybie czuwania. Telefon uważany jest za niezniszczalny - nawet po upadku z wysokości na beton, po złożeniu działa poprawnie.


Nokia 6210 zbierać może opinie pełne sentymentalnych wspomnień, jednak mówienie o tej Nokii jako telefonie, który może zainteresować obecnie kogokolwiek poza kolekcjonerami raczej mija się z celem.


Nokia 6210 a cena? Na jednym z popularnych internetowych serwisów aukcyjnych telefon kosztuje ok. 50-100 zł, co wydaje się holendarną ceną za model o tak marnych dodatkach - jednak jeśli pod uwagę wziąc żywotność (nowej) baterii oraz niemalże niezniszczalność, zakup  może okazać się dobrą inwestycją