Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6200 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6200 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – ani jego wyposażenie, ani funkcje nie zachwycają – kolejno można wymieniać minusy takie jak brak: aparatu, obsługi mp3, slotu kart pamięci. Co oferuje więc ten model?


Nokia 6200 ma opinie telefonu niezniszczalnego. Należy do starej serii Nokii, z której telefonu mogły wpadać do wody lub uderzać o beton z różnych wysokości. Po osuszeniu lub złożeniu okazywało się, iż… telefon działa i jest gotowy do użycia. Telefon posiada ładną linię korpusu oraz ciekawy profil klawiszy. Model ten został wyposażony w radio. Bateria pracuje ponad 8 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów.


Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 6200 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 6200 pracują w polifonii, zaś Gry na Nokia 6200 wspierane są przez JAVA (należy pamiętać, że wyświetlacz pracuje z mocą 4 tysięcy kolorów).


Czy Nokia 6200 wyróżnia cena? Model ten jest białym krukiem - nie występuje nawet na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego.