Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6170

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6170 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6170 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu początkujący użytkownik - zwarta konstrukcja typu klapka, czytelny podział klawiatury, odtwarzacz mp3, radio i aparat VGA (bez lampy błyskowej). Za największy minus telefonu należy uznać brak bluetootha oraz slotu kart pamięci, co skutecznie odstręcza od tego modelu milośników muzyki (6170 posiada jedynie 2,3 mb pamięci wewnętrznej).


Nokia 6170 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 11 dni w trybie czuwania i 240 minut w czasie prowadzenia rozmów.
Gry na Nokie 6170 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 6170 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 6170 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.

Czy Nokia 6170 wyróżnia cena? Telefon ten jest białym krukiem na polskim rynku - niemal nie występuje nawet na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego. Jesli się pojawia kosztuje ok. 80zł ze znacznymi śladami użytkowania.