Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6151

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6151 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6151 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu średniozaawansowany użytkownik - zwarta, klasyczna konstrukcja typu bar, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 1,3 mpx (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje kilka formatów dźwięku, posiada 9 mb wbudowanej pamięci wewnętrznej.


Nokia 6151 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 10 dni w trybie czuwania i 270 minut w czasie prowadzenia rozmów. Telefon jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne i pracę w trudnych warunkach (kurz, pył).


Gry na Nokie 6151 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 6151 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 6151 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.


Czy Nokia 6151 wyróżnia cena? Telefon na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego kosztuje ok. 100 zł (używany), co jest bardzo dobrą ofertę cenową za model ze slotem kart pamięci.