Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6150

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6150 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6150 to telefon, który można opisać jednym słowem - antyk. Jest to jeden z pierwszych telefonów Nokii. Wyposażony jest w monochromatyczny wyświetlacz i antenkę, jest to właściwie "goły" model nie posiadający żadnych dodatków - można więc zapomnieć nie tylko o tym, że istnieć mogą Motywy na Nokie 6150, ale i Gry na Nokie 6150 oraz dzwonki na Nokie 6150. Jedyne funkcje oprócz wykonywania i odbierania połączeń jakie oferuje ten telefon to wysyłanie i odbieranie SMS oraz kalendarz, alarm, kalkulator, przelicznik walut i zegarek. Wymiary tego telefonu to 130 x 47 x 20 mm, a waga to 137 gramów. Nokia 6150 jest telefonem dwuzakresowym, bateria standardowo dołączana do modelu miała pojemność 900 mAh i zapewniała ponad 10 dni pracy w trybie czuwania. Telefon uważany jest za niezniszczalny - nawet po upadku z wysokości na beton, po złożeniu działa poprawnie.


Nokia 6150 zbierać może opinie pełne sentymentalnych wspomnień, jednak mówienie o tej Nokii jako telefonie, który może zainteresować obecnie kogokolwiek poza kolekcjonerami mija się z celem.


Nokia 6150 a cena? To pytanie wydaje się śmieszne - telefon z racji na swą wiekowość dostępny może być tylko w zestawach z częściami do starych modeli lub element wystawy komisu prezentującego ewolucję telefonów komórkowych.