Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6126

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6126 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6126 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu średniozaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja typu klapka, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 1,3 mpx (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, działa rownież bez karty sim pełniąc rolę np. aparatu fotograficznego. W porównaniu ze swą poprzedniczką - Nokią 6125, 6126 posiada większy i wyświetlający więcej kolorów wyświetlacz, nie ma wbudowanej irdy.


Nokia 6126 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 10 dni w trybie czuwania i 200 minut w czasie prowadzenia rozmów.


Gry na Nokie 6126 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionówkolorów). Motywy na Nokie 6126 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 6126 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.


Czy Nokia 6126 wyróżnia cena? Telefon ten jest białym krukiem na polskim rynku - nie występuje nawet na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego.