Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6111

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6111 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.
Nokia 6111 to telefon, który może przypaść do gustu minimalistom. Model ten posiada kolorowy wyświetlacz oraz aparat 1,3mpx wyposażony w lampę błyskową i zoom cyfrowy (6x). Telefon posiada bluetooth i radio, obsługuje wiele formatów dźwięku. Głowną wadą Nokii 6111 jest brak slotu kart pamięci, co skutecznie ogranicza pole muzycznego manewru użytkownikom tego slidera (telefon posiada wbudowane 23 mb pamięci).
Nokia 6111 ma opinie pozytywne, co zawdzięcza swej odporności na uszkodzenia mechaniczne, oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 8 dni w trybie czuwania i do 190 minut w czasie prowadzenia rozmów.
Gry na Nokie 6111 mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Dzwonki na Nokie 6111 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia, podobnie Motywy na Nokie 6111 również występują w sieci.  
Czy Nokia 6111 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 80zł, co stanowi godną przemyślenia cenę - należy jednak pamiętać iż dotyczy ona telefonu używanego. Nokia 6111 występuje w kilku wersjach kolorystycznych m.in w "biznesowej" czerni,  nowoczesnym srebrze oraz jasnym różu.