Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6110 Navigator

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Nokia 6110 Navigator to nowoczesny telefon typu slider, którego głównym atutem jest bardzo dobry wyświetlacz o rozdzielczości 240x320 mogący generować aż 16 mln kolorów. Zastosowanie tak dobrego wyświetlacza zmusiło producentów Nokii do wykorzystania pojemnej baterii 900 mAh. Mimo tego,  Nokia 6110 Navigator zapewnia zaledwie 210 minut rozmowy i 260 godzin czuwania.

Pamięć wewnętrzna telefonu wynosi 40 MB, jednak można ją rozszerzać przy pomocy karty pamięci microSD. Nokia posiada odtwarzacz muzyczny, więc dodatkowe miejsce na karcie może się przydać. Nokia 6110 Navigator jak sama nazwa wskazuje posiada wbudowaną nawigację głosową. Nie zabrakło również dostępu do szybkiego Internetu działającego w technologii HSDPA.

Dodatki do Nokia 6110 Navigator są łatwo dostępne, gdyż telefon działa na systemie operacyjnym Symbian 9.2. Właśnie dlatego motywy i aplikacje można bez problemu kupować w Internecie. Do najciekawszych produkcji na ten telefon należą Johnny Bravo - Big Babe Adventure, PAC-MAN Pinball 2 czy Formula 2010: Polski Bolid. Większość gier prezentuje bardzo przyzwoity poziom wykonania technicznego gdyż Nokia 6110 jest dość wydajna.

Opinie na temat telefonu Nokia 6110 Navigator są pozytywne, jednak nie jest to urządzenie bez mankamentów. Użytkownicy narzekają na słabą baterię oraz pojawiające się luzy spowodowane częstym składaniem i rozkładaniem telefonu.