Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6108

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6108 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.
Nokia 6108 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – jego funkcje nie zachwycają – kolejno można wymieniać minusy takie jak brak: aparatu, obsługi mp3, slotu kart pamięci, radio. Co oferuje więc ten model? Główną zaletą tej Nokii jest otwierany przedni panel, który skrywa pod klawiaturą dotykowy panel rozpoznający pismo ręczne (obecnie - w dobie telefonów z dotykowymi wyświetlaczami nie jest to żadne zaskoczenie, jednak w momencie wprowadzania na rynek rozwiązanie to stanowiło ciekawe novum).
Nokia 6108 ma opinie ciekawostki. Telefon ten posiada opływową linię korpusu oraz ciekawy profil klawiszy skrywający pod sobą podświetlany na niebiesko panel do pisma odręcznego (telefon posiada słownik angielski i chiński).
Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 6108 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 6108 pracują w polifonii, zaś Gry na Nokia 6108 wspierane są przez JAVA (należy pamiętać, że telefon ma wyświetlacz o mocy 4 tysięcy kolorów).
Czy Nokia 6108 wyróżnia cena? Telefon jest białym krukiem - nie pojawia się nawet na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego.