Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6101

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6101 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.
Nokia 6101 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu początkujący użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, odtwarzacz mp3, radio i aparat (niestety tylko VGA, bez lampy błyskowej). Za wadę należy uznać brak slotu kart pamięci (wbudowana pamięć to 3,5mb) i niską rozdzielczość nagrywanych filmów.
Nokia 6101 ma opinie dobrego - funkcjonalnego telefonu, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 14 dni w trybie czuwania i do 240 minut w czasie prowadzenia rozmów.
Gry na Nokie 6101 potrafią być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 6101 są szeroko dostępne w sieci, co podwyższa atrakcyjność telefonu  pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 6101 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.
Czy Nokia 6101 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 60-80zł, co jest interesującą ceną za telefon z takim wachlarzem wyposażenia. Model ten posiada różne wersje kolorystyczne (czerń i biel) oraz zewnętrzny wyświetlacz.