Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6086

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6086 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6086 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu średniozaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja typu klapka, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat (niestety tylko VGA). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, posiada dodatkowy wyświetlacz. Telefon oferuje pełny pakiet dodatków takich jak zegarek, stoper, alarm, przelicznik walut, organizer, kalkulator, czy kalendarz. Ponadto 6086 posiada tryb pracy w samolocie.


Nokia 6086 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 10 dni w czasie czuwania i 300 minut w czasie prowadzenia rozmów.
Gry na Nokie 6086 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 6086 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 6086 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.


Czy Nokia 6086 wyróżnia cena? Telefon jest białym krukiem, pojawia się niezwykle rzadko zarówno w komisach, jak i na aukcjach internetowych, tak więc podanie jej jest niemożliwe.