Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6085

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6085 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6085 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu średniozaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja typu klapka, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat (niestety tylko VGA). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, posiada dodatkowy wyświetlacz. Telefon oferuje pełny pakiet dodatków takich jak zegarek, stoper, alarm, przelicznik walut, organizer, kalkulator, czy kalendarz. Ponadto 6085 posiada tryb pracy w samolocie, nagrywa też wideo - w rozdzielczości 15 klatek na sekundę.


Nokia 6085 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 10 dni w czasie czuwania i 300 minut w czasie prowadzenia rozmów.
Gry na Nokie 6085 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 6085 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 6085 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.


Czy Nokia 6085 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 130, co jest ceną godną rozważenia.