Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6070

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6070 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6070 to telefon, który może poszczycić się kilkuletnim stażem na rynku. Jest to bardzo prosty w obsłudze model, który posiada radio, kolorowy wyświetlacz, wbudowany system głosnomówiący, dyktafon, aparat VGA i radio. Ponadto 6070 obsługuje mp3 (tylko w dzwonkach) oraz cieszy oko klarowną linią podziału wyświetlacza i klawiszy (lewy i prawy  mogą być konfigurowane przez użytkownika).
Nokia 6070 zbiera zróżnicowane opinie. Pozytywne zawdzięcza swej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 12 dni w czasie czuwania i do 180 minut w czasie prowadzenia rozmów.


Gry na Nokie 6070 mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64000 kolorów). Dzwonki na Nokie 6070 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia, podobnie Motywy na Nokie 6070 również występują w sieci.  


Czy Nokia 6070 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 55 - 75 zł, co może stanowić interesującą ofertę. Przy zakupie należy jednak pamiętać, iż ma się do czynienia z używanym sprzętem - możliwe że będzie on wymagał zakupu nowej baterii, co podnosi koszty.