Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6030

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6030 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6030 to telefon, który może poszczycić się kilkuletnim stażem na rynku. Jest to bardzo prosty w obsłudze telefon, który oprócz radio, kolorowego wyświetlacza i wbudowanego systemu głosnomówiącego jest w stanie zaoferować niewiele więcej użytkownikowi (brak slotu kart pamięci, odtwarzacza mp3, aparatu) - telefon posiada funckje zegarka, stopera, alarmu, kalkulatora, przelicznika walut, kalendarza. Model ten posiada sprawiającą wrażenie stabilnej konstrukcję oraz czytelny podział klawiatury; dostępny jest w dwóch "biznesowych" kolorach - czerń i srebro.


Nokia 6030 zbiera zróżnicowane opinie. Pozytywne zawdzięcza swej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 12 dni w czasie czuwania i do 180 minut w czasie prowadzenia rozmów.


Gry na Nokie 6030 mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64000 kolorów). Dzwonki na Nokie 6030 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia, podobnie Motywy na Nokie 6030 również występują w sieci.  


Czy Nokia 6030 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 50 - 80 zł, co stanowi średnio interesującą ofertę cenową (telefony używane).