Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6021

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6021 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6021 to telefon, który może poszczycić się kilkuletnim stażem na rynku. Model ten posiada kolorowy wyświetlacz, komunikuje się za pomocą irda oraz bluetooth. W porownaniu ze swoim bratem bliźniakiem - Nokią 6020 nie posiada aparatu fotograficznego (w zamian zmieniono wspomnianą wyżej komunikację). Telefon posiada biznesowy rys - jego tył został "obłożony" przyjemnym w dotyku "materiałem" wizualnie imitującym skórę.


Nokia 6021 zbiera zróżnicowane opinie. Pozytywne zawdzięcza swej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 13 dni w czasie czuwania i do 180 minut w czasie prowadzenia rozmów.


Gry na Nokie 6021 mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64000 kolorów). Dzwonki na Nokie 6021 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia, podobnie Motywy na Nokie 6021 również występują w sieci.  


Czy Nokia 6021 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 80 zł, co nie stanowi kuszącej oferty cenowej za kilkuletni, używany telefon bez mp3 i aparatu - jeśli jednak telefon ma słuzyc tylko do wykonywania połączeń i wysyłania smsów 6021 może okazać się strzałem w dziesiątkę.