Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 6020

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 6020 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 6020 to telefon, który może poszczycić się kilkuletnim stażem na rynku. Model ten posiada kolorowy wyświetlacz oraz aparat VGA potrafiący nagrywać pliki wideo (długość maksymalnie 50 sekund). Telefon potrafi wyświetlać pliki JPEG, GIF, animowany GIF oraz BMP. W roku 2010 wyżej wymienione parametry jednak nie zachwycają, ponadto telefon nie posiada bluetooth, ani radio, nie obsługuje też mp3. Wyróżnia się on jednak stylową linią obudowy oraz profilem klawiszy.


Nokia 6020 zbiera zróżnicowane opinie. Pozytywne zawdzięcza swej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 14 dni w czasie czuwania i do 180 minut w czasie prowadzenia rozmów.


Gry na Nokie 6020 mogą być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64000 kolorów). Dzwonki na Nokie 6020 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia, podobnie Motywy na Nokie 6020 również występują w sieci.  


Czy Nokia 6020 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 50-100 zł, co nie stanowi kuszącej oferty cenowej za kilkuletni, używany telefon bez mp3 i aparatu o mocy większej niż VGA.