Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5730 XpressMusic

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5730 XM i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 57300 XM to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - stabilna konstrukcja, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio z rdsem, aparat 3,2 mpx z lampą błyskową. Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, posiada bardzo ciekawy design i klawisze funkcyjne (należy do rodziny telefonów muzycznych), nagrywa filmy w rozdzielczości 30 klatek na sekundę, pracuje na Symbianie. Posiada wysuwaną klawiaturę w rozkładzie QWERTY.


Nokia 5730 XM zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje powyżej 12 dni w czasie czuwania i 320 minut w czasie prowadzenia rozmów.
Gry na Nokie 5730 XM są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 5730 XM są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 5730 XM dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki, mp3.


Czy Nokia 5730 XM wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 600zł, co wydaje się ceną godną rozważenia za tak rozbudowany kombajn multimedialny z Symbianem.