Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5700

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis


Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5700 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 5700 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - stabilna konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio, aparat 2 mpx (bez lampy błyskowej), . Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku (w tym AMR), posiada bardzo ciekawy design i klawisze funkcyjne (należy do rodziny telefonów muzycznych), nagrywa filmy w rozdzielczości 15 klatek na sekundę. Pracuje na Symbianie, obsługuje dokumenty zapisane w formacie - Excel, PDF, Powerpoint, Word, Zip.


Nokia 5700 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 12 dni w czasie czuwania i 210 minut w czasie prowadzenia rozmów.


Gry na Nokie 5700 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 5700 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 5700 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki, mp3.


Czy Nokia 5700 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 220zł, co wydaje się być rozsądną ceną za tak rozbudowany kombajn multimedialny z Symbianem.