Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5630 XpressMusic

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5630 XM i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 5630 XM to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio z rdsem, aparat 3,2 mpx z lampą błyskową, dodatkowy aparat do rozmów wideo. Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku (na standardowej baterii odtwarza muzykę do 22 godzin), posiada bardzo ciekawy design i klawisze funkcyjne (należy do rodziny telefonów muzycznych), nagrywa filmy w rozdzielczości 15 klatek na sekundę. Pracuje na Symbianie.


Nokia 5630 XM zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje powyżej 16 dni w czasie czuwania i 420 minut w czasie prowadzenia rozmów.
Gry na Nokie 5630 XM są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 5630 XM  są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 5630 XM  dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki, mp3.


Czy Nokia 5630 XM  wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 550zł, co wydaje się być rozsądną ceną za tak rozbudowany kombajn multimedialny z Symbianem.