Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5610

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5610 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 5610 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio z rdsem, aparat 3,2 mpx z lampą błyskową, dodatkowy aparat do rozmów wideo. Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, posiada bardzo ciekawy design i klawisze funkcyjne (należy do rodziny telefonów muzycznych), nagrywa filmy w rozdzielczości 15 klatek na sekundę, pracuje na Symbianie.


Nokia 5610 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje powyżej 13 dni w czasie czuwania i 360 minut w czasie prowadzenia rozmów.


Gry na Nokie 5610 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 5610  są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 5610 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki, mp3.


Czy Nokia 5610  wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 250-350zł, co wydaje się być rozsądną ceną za tak rozbudowany kombajn multimedialny z Symbianem.