Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5530 XpressMusic

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 360 x 640
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5530 XM i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 5530 XM to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio z rdsem, dyktafon i aparat 3,2 mpx z lampą błyskową. Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, posiada bardzo duży ekran dotykowy z funkcja rozpoznawania pisma, potrafi nagrywać wideo w rozdzielczości 30 klatek na sekundę
Nokia 5530 XM zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 14 dni w czasie czuwania i do 194 minut w czasie prowadzenia rozmów.


Gry na 5530 XM są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 5530 XM są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 5530 XM dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia oraz dzwonki wideo.


Czy Nokia 5530 XM wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 550zł, co jest rozsądną ceną za tak rozbudowany kombajn multimedialny.