Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5510

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 5 x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5510 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 5510 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – ani jego waga, ani funkcje nie zachwycają – kolejno można wymieniać minusy takie jak brak: aparatu i slotu kart pamięci. Co oferuje więc ten model?


Nokia 3510i ma opinie telefonu niezniszczalnego. Należy do starej serii Nokii, z której telefonu mogły wpadać do wody lub uderzać o beton z różnych wysokości. Po osuszeniu lub złożeniu okazywało się, iż… telefon działa i jest gotowy do użycia. Telefon posiada ciekawą linię, klawiaturę QWERTY, radio. Obsługuje mp3, jednak wbudowana pamięć to tylko 64mb.


Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 5510 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 5510 nie pracują w polifonii, podobnie Gry na Nokia 5510 nie są wspierane przez JAVA.


Czy Nokia 5510 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 80 zł, co wydaje się wysoka ceną. W wypadku zakupu należy wesprzeć go za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują ponad 10 dni w trybie czuwania i 270 minut w czasie prowadzenia rozmów.