Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 208 x 208
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5500 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 5500 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio, aparat 2 mpx (bez lampy błyskowej). 5500 pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie ogromnej ilości dodatkowych aplikacji. Jest to telefon dla ludzi preferujących aktywny tryb życia - obsługuje innowacyjną technologię przetwarzania głosowego tekstu, posiada wbudowany krokomierz, a jego obudowa wykonana jest z nierdzewnej stali i gumy chroniących przed wilgocią i kurzem.


Nokia 5500 zbiera bardzo pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 11 dni w czasie czuwania i 240 minutw czasie prowadzenia rozmów.
Gry na Nokie 5500 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 5500 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 5500 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.


Czy Nokia 5500 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 200zł, co wydaje się być rozsądną ceną za tak rozbudowany telefon.