Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5320 XpressMusic

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: Symbian
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5320 XM i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.


Nokia 5320 XM to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio, aparat 2 mpx (bez lampy błyskowej), aparat do wideorozmów. Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, posiada klawisze funkcyjne odpowiedzialne za odtwarzanie muzyki, pracuje na Symbianie, co pozwala na wgranie ogromnej ilości dodatkowych aplikacji.


Nokia 5320 XM zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 10 dni w czasie czuwania i 210 minutw czasie prowadzenia rozmów.
Gry na Nokie 5320 XM są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 5320 XM są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 5320 XM dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.


Czy Nokia 5320 XM wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 400zł, co wydaje się być rozsądną ceną za tak rozbudowany telefon.