Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5300

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5300 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu, który jest klasycznym sliderem.
Nokia 5300 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu  fan muzyki - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury ze specjalnymi klawiszami muzycznymi , slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 1,3 mpx (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, pracując na standardowej baterii potrafi odtwarzać muzykę do 12 godzin.


Nokia 5300 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 9 dni w czasie czuwania i do 192 minut w czasie prowadzenia rozmów.
Gry na Nokie 5300 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 5300 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 5300 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.


Czy Nokia 5300 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 140zł (telefon używany), co jest rozsądną ceną za tak rozbudowany telefon. Model ten posiada różne wersje kolorystyczne (boczna listwa i tylny panel) - od "biznesowej" czerni, przez energetyczny czerwony, po spokojny niebieski.