Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5230

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 360 x 640
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5230 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 5230 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio, dyktafon i aparat 2 mpx. Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, posiada bardzo duży ekran dotykowy ze sprawnie działajacym czujnikiem położenia i opcją rozpoznawania pisma. Bateria pozwala na odtwarzanie do 33 godzin muzyki.

Nokia 5230 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponacd 18 dni w czasie czuwania i do 420 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na 5230 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 16 milionów kolorów). Motywy na Nokie 5230 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 5230 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia oraz dzwonki wideo.

Czy Nokia 5230 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 450zł, co jest rozsądną ceną za tak rozbudowany telefon, pozwalajcy na rejestrację wideo w formatach MPEG4, H.263 z rozdzielczością 30 klatek na sekundę.