Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5210

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 65
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5210 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 5210 to telefon z wieloletnim stażem na rynku. Trudno rekomendować go w roku 2010 – ani jego waga, ani funkcje nie zachwycają – kolejno można wymieniać minusy takie jak brak: aparatu, obsługi mp3, slotu kart pamięci, radio. Co oferuje więc ten model?

Nokia 5210 ma opinie telefonu niezniszczalnego. Należy do starej serii Nokii, z której telefonu mogły wpadać do wody lub uderzać o beton z różnych wysokości. Po osuszeniu lub złożeniu okazywało się, iż… telefon działa i jest gotowy do użycia. Telefon posiada ładną linię korpusu oraz wzmocnioną obudowę.  Niestety z racji na swój staż na rynku Motywy na Nokia 5210 nie są dostępne, co ogranicza pole manewru jeśli chodzi o możliwości ekspresyjnego wyrażenia swojej osobowości i charakteru przez użytkownika. Dzwonki na Nokia 5210 pracują tylko w mono, zaś Gry na Nokia 5210 nie wspierane są przez JAVA.

Czy Nokia 5210 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 60-70 zł, co jest ceną godną rozważenia, jeśli wymagania wobec telefonu ograniczyć do minimum oraz wesprzeć go za pomocą nowej baterii – te oryginalnie dodawane do tego modelu wg zapewnień producenta pracują ponad 7 dni w trybie czuwania i 210 minut w czasie prowadzenia rozmów.