Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5200

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video MP3  
Komunikacja: Bluetooth irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5200 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu, który jest klasycznym sliderem. Nokia 5200 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu  fan muzyki - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury ze specjalnymi klawiszami muzycznymi , slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat (niestety tylko) VGA (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku oraz bardzo dużo motywów - obejmujących zarówno stronę wizualną, jak i audio.

Nokia 5200 zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 11 dni w czasie czuwania i do 192 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 5200 są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 5200 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 5200 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.

Czy Nokia 5200 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 140zł, co jest rozsądną ceną za tak rozbudowany telefon. Model ten posiada różne wersje kolorystyczne (boczna listwa i tylny panel) - od "biznesowej" czerni, przez energetyczny czerwony, po spokojny niebieski.