Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5130 XpressMusic

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne Dzwonki-video  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5130 XpressMusic i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 5130 XpressMusic to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu nawet zaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, slot kart pamięci microSD, odtwarzacz mp3, radio i aparat 2 mpx (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku, potrafi nagrywać wideo do 1 godziny.

Nokia 5130 XpressMusic zbiera pozytywne opinie, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 12 dni w czasie czuwania i do 300 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 5130 XpressMusic są kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 256 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 5130 XpressMusic są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 5130 XpressMusic dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularne formaty polifonia, wideo dzwonki.

Czy Nokia 5130 XpressMusic wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 220zł, co jest rozsądną ceną za tak wysposażony telefon. Model ten posiada różne wersje kolorystyczne (czerwień i niebieski). Nokia 5130 XpressMusic należy do serii telefonów muzycznych - posiada specjalne klawisze boczne do sterowania odtwarzaczem mp3.