Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5130

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5130 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu.

Nokia 5130 to telefon, który można opisać jednym słowem - antyk. Jest to jeden z pierwszych telefonów Nokii. Wyposażony jest w monochromatyczny wyświetlacz i antenkę, jest to właściwie "goły" model nie posiadający żadnych dodatków - można więc zapomnieć nie tylko o tym, że istnieć mogą Motywy na Nokie 5130, ale i Gry na Nokie 5130 oraz dzwonki na Nokie 5130. Jedyna funkcja oprócz wykonywania i odbierania połączeń jaką oferuje ten telefon to wysyłanie i odbieranie SMS. Wymiary tego telefonu to 132 x 48 x 31 mm, a waga to aż 170 gramów. Nokia 5130 jest telefonem jedno - zakresowym, bateria standardowo dołączana do modelu miała pojemność 900 mAh i zapewniała ponad 4 dni pracy w trybie czuwania. Telefon uważany jest za niezniszczalny - nawet po upadku z wysokości na beton, po złożeniu działa poprawnie.  Nokia 5130 zbierać może opinie pełne sentymentalnych wspomnień, jednak mówienie o tej Nokii jako telefonie, który może zainteresować obecnie kogokolwiek poza kolekcjonerami mija się z celem.

Nokia 5130 a cena? To pytanie wydaje się śmieszne - telefon z racji na swą wiekowość dostępny może być tylko w zestawach z częściami do starych modeli lub element wystawy komisu prezentującego ewolucję telefonów komórkowych.