Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5070

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5070 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 5070 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu początkujący użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, mp3, radio i aparat VGA (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje kilka formatów dźwięku. Za wadę należy uznać brak slotu kart pamięci (wbudowana pamięć to 4 mb) i bardzo słaby aparat .

Nokia 5070 ma opinie funkcjonalnego telefonu, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje ponad 12 dni w czasie czuwania i do 210 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 5070 potrafią być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 65 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 5070 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 5070 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.

Czy Nokia 5070 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 70zł (telefon używany) - 170zł (nowy z gwarancją na 2 lata), co w szczególności telefonu używanego jest dobrą ceną za model z takim wachlarzem wyposażenia