Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia 5000

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Nokia
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 240 x 320
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  
Instrukcja: Pobierz

Opis

Poniżej możesz zapoznać się z telefonem Nokia 5000 i znaleźć opis podstawowych wyróżników tego modelu. Nokia 5000 to telefon, który posiada wszystko czego może oczekiwać od telefonu średniozaawansowany użytkownik - zwarta konstrukcja, czytelny podział klawiatury, odtwarzacz mp3, radio i aparat 1,3 mpx (bez lampy błyskowej). Telefon obsługuje wiele formatów dźwięku. Za wadę należy uznać brak slotu kart pamięci (wbudowana pamięć to 12mb) i aparat poniżej 2mpx.

Nokia 5000 ma opinie dobrego - funkcjonalnego telefonu, a zawdzięcza to wymienionym wyżej parametrom oraz baterii, która wg wskazań producenta pracuje do 12 dni w czasie czuwania i do 160 minut w czasie prowadzenia rozmów. Gry na Nokie 5000 potrafią być kolorowe i atrakcyjne – wszystko to za sprawą parametrów telefonu oraz obsługi JAVA (wyświetlacz pracuje w rozdzielczości 64 tysięcy kolorów). Motywy na Nokie 5000 są szeroko dostępne w sieci, co podnosi atrakcyjność telefonu pozwalając na wprowadzanie zmian w stylistyce Menu. Dzwonki na Nokie 5000 dostępne są w szerokiej gamie – telefon obsługuje bardzo popularny format polifonia.

Czy Nokia 5000 wyróżnia cena? Na aukcjach internetowych popularnego serwisu aukcyjnego telefon kosztuje ok. 140zł (telefon używany) - 220zł (nowy z gwarancją na 2 lata), co jest rozsądną ceną za telefon z takim wachlarzem wyposazenia. Model ten posiada różne wersje kolorystyczne (boczna listwa i tylny) - czerni, przez kombinacje - czerń/niebieski, biel/fiolet, biel/zieleń.